Hakkında

 

Bin Aktivatör -Silo Boşaltma Sistemleri -Rotoflow

Sultan Makina  LTD. sanayii, madencilik, gıda , boya, yapı kimyasalları, plastik  üreticileri için toz ve granül üzerine anahtar teslim prosesler hazırlamaktadır.

Bunun yanında ana iştigal konusu olarak tasarımı yapılan prosesler için silo, bunker filtre,siklon ve ,silo boşaltma sistemleri bina aktivatör  üretimi de yapmaktadır.

Sultan Makina LTD, Üretimini reçete sistemi ile gerçekleştiren tüm tesislerin (gıda,boya,ilaç….) proseslerini oluşturan likit,  toz veya granül malzemenin dozajlanması ve standart kalitede üretim yapılması sağlayan otomasyon sistemlerini tasarlama hizmetlerinin yanısıra; Paslanmaz toplama hazneleri, Paslanmaz Silo,Tank, Bunker , Bin aktivartör, Roto flow İmalatı, Toz Tutucu Seperatörler, Big Bag boşaltma,dolum sistemleri, Karıştırıcılar, Rotary Valve, Hava Kilitleri, Yön Klepeleri, Diverter Valve, Siklon, Boru helezon, U helezon, helezon konveyör çeşitleri, Mikro dozaj,Octabin boşaltma, Manuel torba boşaltma üniteleri, Loadcell uygulamaları, Toz toplama filtre prosesleri, borulama ve transfer hatlarının montajı hizmetlerini de vermektedir.

pdf-imate

bin_aktivator pdf

Etiketler:bin aktivatör, silo boşaltma sistemleri, bin discharger, bin activators, binactivator,binactivators,  vibrasyon koniği,  rotoflow

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.